George Simion, în timpul votului din Parlament: ”Guvernul Veștea/Nicușor a picat la vot!”

0
12

Președintele AUR, George Simion, a declarat luni seară, chiar în timpul desfășurării votului în plenul reunit al Parlamentului, că Guvernul Veștea a picat.

Președintele AUR, George Simion, a declarat luni seară, chiar în timpul desfășurării votului în plenul reunit al Parlamentului, că Guvernul Veștea a picat.

”Guvernul Veștea/Nicușor a picat la vot!”, a scris George Simion pe pagina sa de Facebook.

În cadrul discursului său de la tribuna Parlamentului, liderul AUR a lansat un atac devastator la adresa întregii clase politice care a condus țara în ultimele trei decenii.

Discursul președintelui AUR, aici.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.